4Fun Bratislava

Odkopnuté uši

Nedeľná pohodička

DELA10 team

Vo vyraďovacej časti sa hrá KO systémom, v prípade nerozhodného stavu po odohratí hracej doby bude nasledovať predĺženie v podobe 2 minút v zostave 3+1, kde platí pravidlo rýchlej smrti (kto skóruje, postupuje ďalej). V prípade, že sa nerozhodne ani v predĺžení, nasledujú  pokutové kopy (3).

Hrací čas:

V skupinách   1x12 min.,  finále 1x15 min. Oslabenie pri vylúčení hráča je 2 minúty, pokiaľ mužstvo neobdrží gól.

HodnotenieZa víťazstvo v skupinách 3 body, za remízu 1 bod.

O poradí v skupinách rozhoduje:

b)  počet získaných bodov zo všetkých stretnutí

c)  vzájomné stretnutie

d)  gólový rozdiel zo všetkých stretnutí

e)  väčší počet strelených gólov

f)  penaltový rozstrel (3)

Ceny:  Ocenené sú prvé 2 najlepšie mužstvá a najlepši strelec turnaja.

Občerstvenie: Organizátor zabezpečil minerálne vody a sadu 10 obložených  bagiet pre každé mužstvo.

2:1

Zo základných skupín postupuje najlepších 10 tímov (a to 3 najlepšie tímy z päťčlennej skupiny a 7 najlepších tímov zo zvyšných štvorčlenných skupín). Z týchto 10 postupujúcich mužstiev postúpili 6 najlepší hneď do štvrťfinále a zvyšní 4 budú hrať ešte osemfinálový zápas. Osemfinálové zápasy sa určia žrebom a následne aj štvrťfinálové zápasy.

Postupujúce tímy: (Umiestnenie – tabuľka zo 4 členných skupín)

1.)   NEBEX team               9b        10:3 (+7)

2.)   4Fun Bratislava           9b        7:0 (+7)

3.)   FPV B                         7b         3:1 (+2)

4.)   KERAM Lučenec         5b        3:2 (+1)

5.)   Brooklyn                     4b        8:3 (+5

6.)   FC Bútlavci                 4b        3:5 (-2)

7.)   Young Boys Cífer        4b        4:2 (+2)  (najlepší z 3.miesta)

Päťčlenná skupina: (Umiestnenie)

1.)   Odkopnuté uši               10b       9:2 (+7)

2.)   DELA10team                   8b        7:2 (+5)

3.)   Bulldogs                         5b        1:1 (+0)

0:1

Víťazom celého podujatia, ktoré trvalo od 11.00 hod. a skončilo sa presne o 21.30 hod. sa stalo futbalové mužstvo BULLDOGS, ktoré na turnaji predvádzalo výborné výkony predovšetkým vo vyraďovacej fáze, do ktorej postúpili s odretými ušami. Oproti minulému roku víťaz celého turnaja našiel svojho premožiteľa, a to Odkopnuté uši už v základnej skupine, napriek tomu si paradoxne s týmto istým súperom vo finále poradil a zvíťazil 1:0, čím zaznamenalo mužstvo Bulldogs svoje premiérové prvenstvo na náročnom turnaji Família Cup 2014. Odkopnuté uši bohužiaľ ani tento rok nezlomili finálovú kliatbu a zapísali si do svojich výsledkov len ,, finálovú účasť,, .  Vo finále rozhodol jediný gól, ktorý padol asi 6 minút pred koncom riadneho času. Odkopnuté uši sa snažili do konca zápasu zmazať jednogólové manko, a mali aj súvislejší  tlak, no brankár Bulldogov si dobre postavil bránku, a za svoj chrbát  nepustil žiadnu loptu.

Turnaj bol aj v tomto roku veľmi náročný a dlhý, viaceré mužstvá, ktoré sa dostali do záverečných kôl preukázali nielen technickú stránku celej hry, ale aj fyzickú výdrž.

Na turnaji sa zúčastnilo celkovo 17 futbalových mužstiev prevažne z Nitry, pričom zavítali  aj mužstvá z iných miest SR, a to  z Bratislavy, z Lučenca, z Banskej Bystrice, atď.