Família - FC Autcajder 4:5     (3:1)

Zostava Famílie:  ( Paťo, Andrej Civáň, Lukáš Martiška, Tomáš, Jaro, Lukáš Palka, Hlinka  - HAVRAN)

Góly: ( Paťo , Palka, Civáň, Martiška )

Komentár od ligy:
Za stavu 3:1 v polčase mala všetky tromfy vo svojich rukách Família a bola o čosi lepšia aj herne, súperovi však dovolila vrátiť sa do zápasu a vyrovnať až príliš ľahko nekoncentrovanou obrannou činnosťou. Rodinkári ale dostali ešte jednu šancu keď ich v 26.minúte posadil na koňa Palka, avšak takticky sa ani tentokrát nechytili a po dvoch góloch FCA v poslednej desaťminútovke sa im to kruto vypomstilo. V zápase autcajderi vyťažili dva body trpezlivým čakaním na svoje šance, ktoré im však dovolil pripraviť najmä súper bezmyšlienkovitým vedením zápasu. Hráči FC tak neprehrali už tretí zápas po sebe, naopak Família v jednom z kľúčových zápasov znegovala svoje doterajšie sympatické výkony.