Família - Demižón  2:8     (1:2)

Zostava Famílie:  ( Paťo, Lacko Ducsay, Mišo Holčovský, Milan Taškár, Schiller - JAŠÍK)

Góly: (Paťo, Lacko)

Komentár od ligy:
Família doplatilia predovšetkým na nerovnomerné rozloženie síl, pretože v prvom polčase bola hra vyrovnaná, i keď Demižón mal loptu viac vo svojich rukách, Família pohrozovala útokmi z breakových situácií. Za Famíliu sa presadili už tradiční strelci Paťo Studený a Lacko Ducsay, ktorí neustále ohrozovali súperovú bránku. V hre Famílii chýbala predovšetkým rozohrávka, často to bolo len na odkopoch lôpt z vlastnej polovici. Demižón gólovo koncentroval až v druhom polčase, ktorý vyhral jednoznačne 6:0 a pripísal si prvé 2 body. Família po tomto zápase ostala na priebežnom 12.mieste a uvidíme, ako sa pripraví na nováčika - Červenú armádu, ktorá v tomto kole dostala výprask od tímu Cedro v podobe 3:12.